E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Viva

Screenshots
preview
Strona www:www.vivaworldcup.info/vwc2008/en/competition.htm
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Pamiętam jak dziś - spojrzałem co oferuje kiosk. Jakieś gazety, często o nudnej tematyce. A tutaj aż podskoczyłem - jakieś czasopismo, płytka oraz pad! Az nie mogłem się oprzeć pokusie i kupiłem owy egzemplarz. Nawet nie wiecie w jaką złość wpadłem w domu...

Gazeta była do kitu. Pad? Nie działał we wszystkich grach. A zepsuł się po tygodniu. Masakra. Została gra. i wiecie co? Gra jest najgorszym elementem tego zestawu. Tragedia!!! Tytuł traktuje o piłce nożnej. Piłkarze ruszają się jakby mieli kowadło w korkach. Bramkarz jest chyba ślepy i pijany. Twarze piłkarzy rysował chyba jakiś maniak głupich min. Grać się po prostu nie da. Czy jest więc jakikolwiek pozytywny aspekt tej produkcji?

Jest. Muzyka. Jako jedyna jest na poziomie średnim co sprawia że jest najlepszym aspektem Vivy. To chyba świadczy o wszystkim. Ja kupiłem tą grę głównie dla pada no ale litości... Spytacie więc, po co piszę tą recenzję, skoro gra jest gniotem. Aby was ostrzec! Nie zbliżajcie się do Vivy! Niech was nie zmyli pad!