E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Tony Hawk: American Wasteland

Screenshots
preview
Strona www:th-american-wasteland.com/
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

W Polsce sport z deskorolkami w roli głównej jest mało popularny ale wśród Graczy - już nie. Konsolowiek czy Pecetowiec doskonale zna z pewnością serię Tony Hawk. Nic dziwnego - wyszło wiele części, a opisywana - American Wasteland - jest jedną z nowszych. Wyszła jedynie na PS2.

Różowa okładka aż bije na oczy :) ale nie to jest najwazniejsze. A co jest? Wszyscy jendogłośnie krzyczą - tekstury! Żartuję :). Oczywiście mam na myśli gameplay, a ten w Tonym zawsze był na wysokim poziomie. Nie inaczej jest tutaj. Jeździsz deskorolką po wielkich miastach, zdobywasz zadania (typu, w tym czasie zrób tyle punktów oraz bardziej złożone) a dzięki nim ulepszasz postać. I wszystko super, gdyby nie fakt, że gdzieś to już widziałem... Hmm... Tylko gdzie... Tak! W 5 poprzednich częściach Tony'ego! :) No niestety ale wtórność tego tytułu jest wielką wadą.

Ale są i nowości. Co powiecie na rower? Choć przejeżdżamy się nim rzadziej niż deskorolką ale model jazdy jest zupełnie inny. Fajnie. A więc grę polecam ludziom, którzy jeszcze nie grali w tą serię albo jeszcze im się nie znudziła, bo czesania tricków jest nadal bardzo przyjemne i relaksujące.