E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

The Suffering

Screenshots
preview
Strona www:thesuffering.midway.com/
Ocena ogólna:pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapół gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Kto nie lubi popapranych gier? Kto nie lubi tytułów gdzie krew bryzga się na lewo i prawo...? Kto nie kocha pozycji gdzie sterujemy niezłym psycholem? Jeśli w żadnym z tych trzech pytań nie podniosłeś ręki, to koniecznie musisz sprawdzić The Suffering, grę stworzoną przez Midway. Jest po prostu ostra i chora.

Zostajesz skazany na więzienie które jest ulokowane na małej wyspie. "Kiciu" jest obleśne i duże a gdy atakuje je duża banda potworów, staje się piekłem. Dosłownie. Nie dość że nasi przeciwnicy byli tworzeni chyba pod wpływem narkotyków (to trzeba zobaczyć!) to nawet i nasz bohater ma niezłe schizy. Co jakiś czas widzi duchy, postacie z przeszłości a głowa boli go coraz bardziej. A przed oczami często widzi różne, straszne obrazy. W dodatku gdy napełnimy pasek, nasz bohater staje się... wielkim potworem. Nie mam pytań. Twoim głównym zadaniem jest ucieczka z tego piekła, ale sprawa jest bardzo trudna.

Gra się nad wyraz przyjemnie. Co prawda, strzela się trochę bez wyrazu, ale co tam :). Nasz Torque często jest cały poplamiony krwią co z pewnością fanów gore się spodoba.