E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

The Sims 2

Screenshots
preview
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:PaweÅ‚
Opis:

Po sukcesie, który odniosła pierwsza część postanowiono stworzyć kontynuację. Nowe Simsy polegają dokładnie na tym samym co poprzedniczka (symulacja życia). Druga część tego symulatora życia została znacznie ulepszona.

Do wyboru mamy trzy miasta, w których możemy zamieszkać, ale mamy też możliwość samodzielnego stworzenia okolicy w jakiej będziemy prowadzić życie naszego bohatera. Aby nasz bohater był szczęśliwy musimy zadbać o to by nie był głodny, śpiący, zapewnić mu rozrywkę itd. Nowości w The Sims 2: możliwość nakręcenia filmu z Simami w rolach głównych, choroby, Simy mają różnego rodzaju pragnienia zależne między innymi od ich życiowych priorytetów, realistyczne etapy życia i rozwoju, genotyp pozwala na dziedziczenie wielu cech po rodzicach, ubrania uzależnione od pory dnia, czy też okazji, dni tygodnia, rozbudowany system przeprowadzek.

Ta gra to po prostu życie (dom, rodzina, praca, itd.). Jest to bardzo dobry symulator więc jeśli chcemy oprócz naszego realnego życia prowadzić jeszcze życie wirtualne to serdecznie zapraszam do zakupu.