E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

The Sims

Screenshots
preview
Strona www:thesims.ea.com/us/
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Simsy to jedna z najlepiej sprzedawających się serii na PC. Nic dziwnego - pomysł jest genialny ale jakże prosty. W dodatku, bawić się może każdy, gdyż rozrywka jest baardzo prosta i łatwa do opanowania.

Pomysł jest taki - jesteś na polanie i masz szansę zbudować dom. Możesz budować ściany jednym kliknięciem myszki i kierować jak długa owa sciana może być. Potem podłoga, drzwi, meble i dużo, dużo innych. Oczywiście, wszystko kosztuje! Jeżeli chcesz poszpanować przed innymi pięknym domkiem, powinieneś iść do pracy. Ogłoszenia znajdziesz w gazecie lub w internecie - oczywiście jeżeli zakupiłeś komputer. Ale pamiętaj - musisz wstawać o tej godzinie, by się nie spóźnić!

Ale to nie wszystko. Musisz dbać o swoją rodzinę (możesz mieć dzieci i żonę), jeśli chce iść od ubikacji - zaprowadź go, jeśli umyć - zrób to samo, jeśli zjeść - też. Jeśli nie będzie tego robił, to albo będzie w złym samopoczuciu, albo załatwi nie ściągając bielizny :). Możesz też go trenować, uczyć itd. Zabawy jest pełno. Zapraszać znajomych na imprezę? Pewnie! Zamówić pizze albo w razie potrzeby karetkę? Też!

Mało kto nie zna Simsów. Taka rozbudowana gra nie przechodzi bez echa.