E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

The Godfather

Screenshots
preview
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Paweł
Opis:

The Godfather to gra akcji, która nawiązuje do słynnej książki Maria Puzo, a także filmu, wyreżyserowanego w 1972 roku przez Francisa Forda Coppolę. Akcja gry rozgrywa się w Nowym Jorku na przełomie lat czterdziestych i pięćdziesiątych ubiegłego stulecia. Postać, którą kierujemy początkowo jest zwykłym mięśniakiem mszczącym się za śmierć ojca, lecz później w miarę postępu, awansujemy by zostać capo, a nawet samym donem.

Wszystkie główne postacie występujące w grze, wyglądają tak jak bohaterowie filmu.

Autorzy The Godfather nakłonili do nagrania dialogów aktorów grających w filmie. Grafika w Ojcu Chrzestnym nie jest najlepsza. Jakość tekstur w grze jest generalnie słaba, również modele postaci są niezróżnicowane. Do dyspozycji mamy ponad 10 rodzajów broni i ich ulepszeń. Gra jest w pewnym rodzaju uzupełnieniem scenariusza, dlatego w grze przeżywamy najbardziej znane sceny z filmu.

Godfather to świetna gra zręcznościowa, która wprowadza nas w świat znany z filmu. Nie może sobie odmówić tej gry żaden fan dzieła Copolli. Dla fanów pozycja obowiązkowa!!

Opinie:
Użytkownik: macocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
grałem, bo jestem zakochany w klimacie Ojca Chrzestnego. i chyba gdyby nie to, to nie sięgnąłbym po ten tytuł. monotonny i pozbawiony polotu, chociaż można się tym chwilę pobawić.