E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Screenshots
preview
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:PaweÅ‚
Opis:

Podobnie jak w poprzednich częściach Oblivion umożliwia stworzenie własnej postaci, którą można podróżować po świecie gry wykonując główną misję jak i wiele zadań pobocznych. Nasz bohater może być wojownikiem, magiem, czarnoksiężnikiem, uzdrowicielem, złodziejem. Jednocześnie możemy przynależeć do różnych gildii i frakcji.

Świat przedstawiony w Oblivion jest na prawdę ogromny. Możemy przemieszczać się po nim pieszo, konno czy też jak wolimy płacąc przewoźnikom. Odwiedzane przez nas wcześniej miejsca z upływem czasu się zmieniają. W poruszaniu się po świecie Oblivion pomaga nam mapa, a także kompas który pokazuje nam jak blisko znajdujemy się lokacji czy ważnej dla gry postaci.

Gra jest bardzo ciekawa i warto w nią zagrać. Żywotności tej gry dodaje możliwość edytowania elementów świata gry dzięki zestawowi narzędzi The Elder Scrolls Construction Set. Zaletą Oblivion'a jest fakt że gra nie nudzi się szybko. Ta gra wciąga niesamowicie. Oblivion to prawdziwy majstersztyk zarówno pod względem wizualnym jak i w aspekcie samej rozgrywki. Uwaga!! - ten tytuł to wielki czasopochłaniacz.