E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

The Elder Scrolls III: Morrowind

Screenshots
preview
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:PaweÅ‚
Opis:

W Morrowind gracz wciela się we własnoręcznie stworzonego bohatera. Misje do wykonania w grze dobieramy według uznania, możemy je przyjąć lub odrzucić. Zadania, które czekają do wykonania przyjmujemy w gildiach lub od mieszkańców miasta.

Morrowind jest grą cRPG z widokiem z oczu bohatera, ale można zmienić go na widok zza pleców. Ciekawie rozwiązano zdobywanie umiejętności, żeby jakaś umiejętność wzrosła trzeba jej dużo używać, np. aby wzrosła umiejętność handel musisz dużo się targować. Na początku gry musimy wybrać rasę jaką będziemy prezentować w grze, następnie do wyboru czeka na nas profesja (jest ich sporo i ciężko się zdecydować). Jeszcze trzeba wybrać znak zodiaku. Od wyboru znaku zależy jaką będziemy dysponowali mocą. Jednak każdą moc można wykorzystać tylko raz w przeciągu doby. Szkolić swoje umiejętności możemy zarówno poprzez naukę u pewnych osób jak i przez czytanie książek.

Trzecia część The Elders Scrolls to fantastyczna gra, która zapewnia wiele godzin dobrej zabawy. Jest w niej na prawdę wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia i misji do wykonania. Świat gry jest bardzo duży więc nie odłożymy szybko gry na półkę.