E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Soul Calibur 2

Screenshots
preview
Strona www:www.soulcalibur.com/
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Dla wielu Tekken to najlepsza bijatyka pod słońcem. Są jednak tacy, którzy zamiast walczyć pięściami, wolą jakieś bronie - miecze, kije albo topory. To są zapewne fani serii Soul Calibur. Recenzowana "dwójka" może nie jest tak przełomowa jak poprzedniczka, ale zdecydowanie trzyma wysoki poziom.

Należy pochwalić widowiskowość tej produkcji. Ciosy są pięknie wyreżyserowane. Mogę się jedynie doczepić do zbalansowania sił postaci - Kilik chyba jest zbyt mocny i zbyt uniwersalny.

Gra pojawiła się na trzech konsolach i każda z nich dostała pojedyczą, własną postać. W PS2-ójkowej wersji dodatkowym charakterem był Heiachi Mishima z Tekkena, na Gamecube'a tą postacią był Link (z Zeldy) a na Xboxie (chyba najmniej ciekawa osoba z trójki) pojawił się Spawn. Fajnie.

Jest też rozwinięty tryb adventure. Przesuwając się po mapie, walczysz z różnymi przeciwnikami mając nałożone pewne warunki - a tu na czas, a tu tak, a tu inaczej. A w zamian ukryte postacie, stroje oraz bronie. Nie sposób się nudzić.

Gra jest zdecydowanie warta polecenia. Wciągająca, bardzo ładna i płynniutka - za to kochamy produkcje Namco, które tym razem postarało się.

Opinie:
Użytkownik: macocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapusta gwiazdka
tryb player vs player na spotkaniu z przyjaciółmi - bezcenne.:D nie raz krzyczałem \"Kobieta mnie bije!\". gra ma taki fajny system walki, że wystarczy wciskać, a samo się dzieje;)