E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Singstar

Screenshots
preview
Strona www:www.singstargame.com/
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Zazdrościsz uczestnikom Szansy na Sukces albo Idola? Teraz Singstar rekompensuje ból w połowie. Bo teraz to TY śpiewasz i to znane piosenki.

Pomysł wymyślili Europejczycy - tak samo jak z Eye Toy'em - i za to należą się im brawa. A sama idea jest bardzo prosta i przejrzysta jak masełko - masz mikrofon (lub dwa) włączasz któryś utwór (polski lub zagraniczny) i pokazuje ci się teledysk oraz słowa które musisz wypowiedzieć w dobrym rytmie. Nieprzeciętna zabawa, zapewniam wam. W dodatku, grając Multi Player'a, fun z gry zwiększa się dwukrotnie. Jedynie trzeba mieć dystans do siebie (co z niektórymi może być ciężko:)).

Niestety, do mikrofonu nie musisz mówić dokładnie te słowa. Możesz "bulgoczeć" ale jedynie by to było w rytmie piosenki i z poprawną tonacją. Grając jednak takim sposobem, nie ma za dużo zabawy. Cieszą również części z polskimi kawałkami - kto by nie chciał zaśpiewać "Jesteś Szalona"? Teraz to ci Singstar umożliwia. Sam zestaw z grą i dwoma mikrofonami kosztuje około 70 zł więc warto zainwestować - imprezy wtedy stają się jeszcze lepsze.