E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Silent Hill

Strona www:
Ocena ogólna:pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdka
Opis dodał:ringworld
Opis:

Twórcą gry Silent Hill jest Konami, a dotychczas wyszły już aż 4 części, przy czym każda kolejna trzyma w coraz to większym napięciu ;-)

Gra rozpoczyna się w momencie, kiedy to mężczyzna (Harry Mason) wraz z 7-letnią córką (Cheryl) przyjeżdżają do Silent Hill. W pewnym momencie, z niewiadomych przyczyn, dochodzi do wypadku, a kiedy Harry odzyskuje przytomność zauważa, że jego córki nie ma w samochodzie. Od tej pory zaczyna się jego koszmar na jawie, ponieważ aby odnaleźć Cheryl, musi stoczyć walkę z napotkanymi potworami takimi jak oskalpowane psy, pielęgniarki zachowujące się jak zombie czy w końcu Pyramid Head lub GOD będący najgorszym postrachem w całej grze.

Co prawda momentami Silent Hill, a przynajmniej pierwsza jego część, jest dość nudna, bo w miasteczku łatwo można się zgubić i nic się przez pewien czas nie dzieje. Jednak wystarczą solucje ze wskazówkami, aby nie tracić czasu na odnalezienie się.

Polecam wszystkim, którzy lubią się bać... najlepiej grać w nocy z włączonymi głośnikami ;-) Muzyka w tej grze w doskonały sposób tworzy klimat niepewności i strachu.

Opinie:
Użytkownik: michalocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdka
super gierka - prawie mnie zona z papierami rozwodowymi nie dopadla ale warto bylo.