E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Ridge Racer V

Screenshots
preview
Strona www:www.namcobandaigames.com/
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Była to pierwsza gra wydana na PS2! I to jeszcze w formacie CD. Gry startowe powinny urywać kask. A czy RR V to robiło? Hmm... niezbyt.

W 2001 roku może i grafika była dosyć ładna, ale teraz gdy na nią patrzę... Nie da się bez skrzywienia. Ale ma klimat. Muzycznie tak sobie. Ze trzy melodie na grę nie napawają optymizmem. No i usuńcie tego DJ-a!!! No ale przecież nie samą muzyką i grafiką człowiek żyje. Jest coś ponoć takiego jak gameplay :).

A gameplay jest dość podobny do tego co pokazywały poprzedniczki RR. Najbardziej dopracowane są tutaj wślizgi i zakręty. Bardzo miła sprawa i ślizganie się po średnio zaprojektowanych trasach jest wciągające i przyjemne. Mam jednak jedno pytanie. Czemu jest tak mało wozów (około sześciu...)?

Nie jest to najgorsza wada Ridge Racer 5. Ten tytuł można ukończyć w jeden wieczór! 3 godzinki i koniec! Teraz gra kosztuje grosze, ale mógł kiedyś powiedzieć oszukany gracz który wydał 220 zł na 3h średniego grania? Oj Namco się nie popisało w tym temacie. Ale jeśli jesteś kolekcjonerem, sprawdź sobie i połóż na półce by ładnie wyglądało :)