E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Prince of Persia - Sands of Time

Screenshots
preview
Strona www:prince-of-persia.ubi.com/
Ocena ogólna:pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Współczesna inkarnacja legendarnego hitu sprzed lat cieszyła się sporym powodzeniem wśród graczy zarówno konsolowych jak i komputerowych. Sukces gry Ubi Soft przyczynił się do powstania jeszcze dwóch części gry, które różniły się (zwłaszcza druga odsłona o podtytule Warrior Within) klimatem od bajkowej poprzedniczki. Choć również odniosły sukces, to w zgodnej opinii większości graczy, właśnie powstała w 2003 roku PoP: Sands of Time uznawana jest za najlepszą grę z trylogii.

To co urzekło graczy, to przede wszystkim wspaniały orientalny klimat - zarówno scenerie perskich uliczek jak i pałacu Maharadży zauraczały i pozwalały wczuć się w klimat przygód Księcia. Całości dopełniają znakomicie dobrane głosy aktorów dubbingujących bohaterów oraz wciągająca historia, która mimo iż nie jest specjalnie odkrywcza, to jednak jest na tyle interesująca, żeby nie traktować jej jako zbytecznego dodatku. Gra reprezentuje gatunek zręcznościówek z elementami logicznymi. Oprócz skakania, biegania po ścianach i przesuwania dźwigni, główny bohater opanowuje, wraz z postępem w grze, nowe techniki walki. Największą ciekawostką w grze są tytułowe Piaski Czasu, które pozwalały cofać się w czasie o kilka sekund, co było zbawienne przy trudniejszych fragmentach gry. Jednak ilość Piasków Czasu była oczywiście ograniczona.

Mimo upływu kilku lat od premiery tego tytułu, ciągle jest to pozycja obowiązkowa, która może się podobać i to zarówno pod względem grywalności jak i oprawy graficznej.

Opinie:
Użytkownik: Sebastianocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdka
zajefajna...tyle powiem
Użytkownik: kondzio_8888ocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdka
Bardzo fajna naprawdę polecam wszystkim
Użytkownik: macocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapusta gwiazdka
Bardzo dobra gra. Grając w nią ma się wrażenie brania udziału w jednej z bajek zawartych w zbiorze z 1000 i jednej nocy. Świetny klimat, a do tego udana rozgrywka. Do tytułu wróciłem jeszcze rok temu!