E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Okami

Screenshots
preview
Strona www:ww2.capcom.com/okami/
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Jeżeli wielbisz gry które są nowatorskie, Okami już pewnie leży u ciebie na półce :). Jeśli nie - pozwól że przedstawię ci owy tytuł. Stworzony został przez Clover Studios (Viewtiful Joe, god Hand) a ci chłopacy znają się na swej robocie. Niestety, po wydaniu Okami, firma upadła... Z pewnością dużo wspólnego tutaj ma kiepska sprzedaż tej pozycji. Czemu właśnie takie gry nie są kasowymi przebojami? Czemu, ja się pytam.

Jesteś Bogiem. A raczej Boginią-wilczycą. Gra jest w 3D ale grafika jest niepowtarzalna, unikalna. Genialna. Ok idziesz po ścieżce i widzisz drzewo które blokuje drogę. Przytrzymujesz R1 i dostajesz pędzel którym poruszasz gałką. Teraz wystarczy namalować kreskę na drzewo a one się... ucina! Tym sposobem, pędzel jest twoją największą bronią. Właśnie nią możesz atakować przeciwników i rozwiązywać (często trudne) zagadki, przy których trzeba się zastanowić jak użyć pędzla.

Przekonałem was? Śmiało inwestujcie w ostatnie arcydzieło Clover Studios i cieszcie się każda minutą spędzoną w tym bajecznym świecie.