E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Need for Speed: Underground

Screenshots
preview
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Paweł
Opis:

Tematem gry są nocne, nielegalne wyścigi po miastach. Przygotowano specjalnie dla nas dwadzieścia licencjonowanych samochodów takich firm jak Toyota, Subaru, Honda czy Mitsubishi Motors. Nasze samochody możemy poddać różnym modyfikacjom. Do zainstalowania w naszym samochodzie jest na prawdę dużo części więc jest w czym wybierać.

Tryb kariery został podzielony na kilka rodzajów wyścigów. Pierwszy z nich to Circuit, w którym mamy do przejechania kilka okrążeń. Drugi tryb nazywa się Sprint i mamy w nim za zadanie jak najszybciej przejechać z jednego punktu do drugiego. Kolejnym trybem rozgrywki jest Drift gdzie jesteśmy oceniani za pokonywanie zakrętów poślizgami. Do wyboru jest także tryb sieciowy, w którym mamy szanse zmierzyć się z przeciwnikami z całego świata.

Rozpędzając auto do szybkości powyżej 120 km/h ekran drży, a światła się rozmywają co daje niezwykłe poczucie prędkości. Na najwyższe uznanie zasługuje zestaw utworów przygotowanych w grze. Słuchamy kawałków znanych światowych wykonawców.

Underground jest bardzo dynamiczny i gra się w niego bardzo przyjemnie.

Opinie:
Użytkownik: rafal6.poczta.onet.plocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapusta gwiazdka