E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Midtown Madness 3

Screenshots
preview
Strona www:www.xbox.com/midtownmadness3
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Wyścigi to chyba jeden z najpopularniejszych wyścigów. Wyszło mnóstwo "ścigałek", czasem lepszych, czasem gorszych. Wybijające się serie? Gran Turismo, Forza Motorsport, Colin McRay Rally... A Midtown Madness już mało kto pamięta. Trójka która wyszła na Xboxa bardzo mi się spodobała.

Dlaczego? Nie są to wyścigi, gdzie jedziesz z jednego punktu do drugiego jedną drogą, próbując być szybszym od swoich konkurentów. Tutaj masz miasto, a raczej miasta - m.in Paryż, Waszyngton itd. Jest dużo ulic i dróg więc nie trzeba jechać wytyczoną ścieżką. W dodatku, tutaj zatrudniasz się jako doręczyciel pizzy, kierowca limuzyny albo przewożenie samochodu na sprzedaż. Zadania są różnorodne i ciekawe, często wymagające sprytu i zwinności.

Jest to bardzo arcade'owa gra. Można uderzać w samochody, drzewa i słupy bez żadnego problemu. Najważniejsza jest tutaj zabawa i developerowi DICE wyszło to wyśmienicie. Dodajmy do tego ładną grafikę oraz fajny klimacik połączony z dobrym sterowaniem, wychodzi nam bardzo dobry szpil. Warto obczaić.