E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Manhunt

Strona www:www.rockstargames.com/manhunt/
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

O tak! Wielu zna Manhunta i to niekoniecznie sami Gracze! Prawnicy, sędziowie z pewnością również. Czemu? Kontrowersyjność tego tytułu od Rockstara odbiła się szerokim echem w brukowcach, telewizji i internecie. Przy Manhunt'cie, Mortal Kombat to tylko bajeczka.

A więc sterujesz łysym psycholem. Fabuła jest tak idiotyczna, że może ją pominę :). Musze przyznać, że pod względem grywalności, produkt Rockstara jest niezły. Ale jeżeli szukasz wolnej, uspokajającej gierki to zawiedziesz się. Tutaj jest wszędzie krew, flaki i trupy! Kto zabija wszystkich? Ty! Gra jest jedną z najbrutalniejszych gier w historii gier video. Nic dziwnego, skoro można tutaj zabić kolesia dusząc go przezroczystą torebką. Mocna sprawa.

Wcześniej wspomniane media aż się zakrztusiły. Znów naszły obelgi i nagłówki typu "Mój syn zabił przez Munhunta!". Cóż, mnie to raczej rozbawiło. Jednakże, jeżeli masz słabą psychikę to nie radzę ci próbować tego tytułu (ehh, tylko reklamę jej robię). TYlko dla ludzi o stalowych nerwach.