E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Lost

Screenshots
preview
Strona www:lostgame.us.ubi.com/
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Każdy pamięta amerykański serial opowiadający o 48 ocalałych rozbitków, którzy wylądowali na tajemniczej wyspie. Przetrwanie wypadku było cudem? Tak, ale miejsce na którym przebywają nosi wiele tajemnic... Czym jest Choroba, Inni, Czarny Dym albo Jacob? Na te wszystkie pytania co prawda nie odpowiedział jeszcze ani serial ani gra, ale i tak warto zagrać w ten tytuł stworzonego przez Ubi Soft na PC, PS3 i Xbox 360.

Sterujemy żadnym ze znanych postaci serialowych. Jesteśmy Elliotem, osobą która ma amnezję. Co jakiś czas pewne rzeczy mu się przypominają. Mamy kultowe flashbacki, świetnych bohaterów z którymi czasem musimy kooperować lub walczyć i wiele zadań do wykonania. Co powiecie na uciekanie przed dymem? Świetna sprawa!

Gra nie ustrzegła się wad. Jest skandalicznie krótka, twarze bohaterów pozostawiają wiele do życzenia (Hurley aż śmieszy) a akcja jest dość schematyczna.Wszystko jednak jest trochę dziwnie przyspieszone, jakby robione na szybcika... Dobrze chociaż, że filmiki stoją na wysokim poziomie.