E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Heroes of Might & Magic V

Screenshots
preview
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Paweł
Opis:

W piątej odsłonie serii twórcy wyraźnie zaznaczają większe skupienie na aspekcie strategii. Gra posiada 30 misji, w których grający zajmują się odkrywaniem i zajmowaniem coraz to nowszych obszarów, rozbudowują posiadane miasta, prowadzą rekrutację jednostek oraz nabywają nowe umiejętności dla prowadzonych herosów.

Występuje ponad 40 różnych kreatur i zaklęć. Walka odbywa się w systemie turowym. Na walkę wprowadzono jednak różne ograniczenia, na przykład limit czasowy. Jest też opcja dyplomacji, pozwalająca na zawieranie sojuszy z innymi rasami w trakcie przechodzenia wybranej misji. Po raz pierwszy w historii serii Heroes of Might & Magic wprowadzono w pełni trójwymiarowe środowisko. Oczywiście gra udostępnia również tryb multiplayer do rozgrywki w sieci.

Młodszych graczy do zakupu nakłoni zapewne magia nazwy i kampania reklamowa, starszych zaś tylko to pierwsze. Piąta część to taka trójka w nowym opakowaniu. Warto, a nawet trzeba zagrać, choć nie spodziewajcie się rewolucji. Jest to bardzo grywalny tytuł z dobrą grafiką więc nie pozostaje mi nic innego jak zachęcić do grania.