E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Headhunter

Screenshots
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Fakt, że najlepsze lata SEGI już dawno minęły, wie każdy bardziej obeznany Gracz. Ale w 2001 roku wydając na Dreamcasta oraz Playstation 2 pokazała, że robienie fajnych strzelanek ma w krwi. Bo Headhunter jest fajne.

Sterujemy Chrisem, który ma problemy z pamięcią. Jest policjantem i to bardzo szanowanym. Od swojej przyjaciółki dostaje motor który będzie naszym jedynym transportem przez małe miasto - jest to zdecydowanie przedni aspekt gry, model jazdy jest bardzo dobry i jedzie się baaaardzo przyjemnie.

Niestety, nie wszystko mogę tak powiedzieć o grze. Pierwszy minus - sterowanie przedepokowe. Da się co prawda przyzwyczaić ale niesmak pozostaje. Drugi minus - strzelanie. Wystarczy nacisnąć R1 i samo nam celuje na przeciwnika. Teraz X i bam-bam. Trochę za duże ułatwienie, nie sądzicie...?

Czasem trzeba nieźle pogłówkować. To już wyraźny plus. Cieszy bardzo dobry Soundtrack oraz fajny klimat gangsterski. Więc możesz spróbować, oczywiście jeżeli nie odstraszy cię przedtopowa grafika i dość toporna animacja (i sterowanie). Mi się spodobało.