E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Grand Theft Auto: San Andreas

Strona www:
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Paweł
Opis:

Kolejna część już słynnej trylogii, w której wcielamy się w postać pewnego niegrzecznego chłopca. Świat gry to oczywiście miasta stanu San Andreas, a mianowicie: Fierro (San Francisco), Las Venturra (Las Vegas) i Los Santos (Los Angeles) gdzie rozgrywa się cała akcja tej niezwykłej gry.

Ciekawą rzeczą w grze jest możliwość działania w grupie (jak wiadomo w kupie raźniej). Sprawia to że akcja jest bardziej widowiskowa, w końcu co dwie głowy to nie jedna.

Gra utrzymuje nas w klimatach lat 90-tych. Nowością w SA jest wprowadzenie współczynnika głodu, nasz bohater musi zapewnić sobie pożywienie by przetrwać, ale nadmierne jedzenie powoduje przybraniu paru zbędnych kilogramów. Jednak dla chcącego nic trudnego, można pozbyć się zbędnych kalorii np. poprzez wizytę na siłowni.

Wartą uwagi rzeczą w grze jest możliwość zakupu przeróżnych lokali które później mogą dla nas zarabiać (gangster też biznesmen). Jeśli chcemy sobie pozwiedzać jakiś ciekawy budynek to nie ma najmniejszego problemu, wystarczy się tylko do niego włamać. Nowymi atrakcjami w GTA:SA są przejażdżka rowerem (nowy środek transportu), możliwość przemieszczania się po wodzie o własnych siłach (bohater umie pływać), a także zwiększenie siły ognia (strzelanie z dwóch broni jednocześnie).

San Andreas to nie tylko dawka dużej grywalności ale także porcja grafiki w najlepszym wydaniu. Takie efekty jak mgła, odbicie światła na karoserii naszego samochodu sprawiają że z przyjemnością patrzymy na przebieg akcji, a oczy same się cieszą widząc dobre wykonanie wizualne gry. Ciekawostką jest fakt że twórcy gry sami dokładnie zwiedzili miasta, które występują w GTA:SA aby gracze lepiej poczuli klimat gry.

Elementy takie jak świetna muzyka, olbrzymie lokacje czy klimat, a co najważniejsze niesamowita grywalność SA skłaniają do jak najszybszego zaopatrzenia się w ten tytuł.