E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Gothic II: Noc Kruka

Screenshots
preview
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapół gwiazdka
Opis dodał:Paweł
Opis:

Noc Kruka to powrót do korzeni, do pierwszego Gothica. Gra oferuje także kilka nowych odmian potworów: polne ścierwojady, bagienne golemy, ogniste demony czy kamiennych strażników.

Znacznie podniesiony został poziom trudności. Noc Kruka wprowadza całkiem spory ekwipunek. Otrzymujemy nowe zbroje, stylizowane na ubrania zbójeckie oraz pirackie, parę egzemplarzy narzędzi mordu o przesadzonych rozmiarach oraz magiczne pasy, będące uzupełnieniem dla pierścionków i amuletów. Noc kruka zapewnia około 25 godzin rozgrywki w nowym, ciekawie zrealizowanym świecie. Łączy to, co w serii najlepsze: koncepcje i świeżość pierwszego Gothica z oprawą graficzną i bardziej rozbudowaną mechaniką drugiego. Dodatek do Gothica II zapewnia świetny, stosunkowo wysoki poziom trudności oraz nowy ekwipunek, przeciwników i czary.

Gothic II: Noc Kruka to gra którą warto kupić. Bardzo dobra produkcja do polecenia fanom serii i nie tylko. Gra została bardzo dobrze wykonana i powinna spodobać się każdemu. Nie czekajcie, uruchomcie Noc Kruka a zostaniecie pochłonięci przez tą grę na długie godziny.

Opinie:
Użytkownik: edyta.1975ocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapół gwiazdka
gothic 2 noc kruka jest fajna tylko ma 1 błąd że sie zacina dlatego ocena wynosi 9 na 10