E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

God of War

Screenshots
preview
Strona www:www.us.playstation.com/ps2/games/god_of_war/ogs/
Ocena ogólna:pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Gra, którą zazdrości każdy posiadacz PC. Jedna z najlepszych gier na PS2? A jak! Rewelacyjny system walki kosi wszystko w swoim gatunku. Gra opowiada o Kratosie, greckiemu wojownikowi który pragnie zemsty. Jak w jedynce ją dostaje, tak w dwójce zaczyna walczyć z Bogami.Fabularnie gra nie poraża, ale to nie to jest najważniejsze w tego typu produkcji.

A co jest? Walka! System jest bardzo intuicyjny i każdy od razu łapie zasady. W dodatku grafika i udźwiękowanie to najwyższa półka. Brawo, ale tak już jest gdy do akcji wkracza studia Santa Monica.

Od razu ostrzegam - gra jest piekielnie brutalna a krwi leje się na wszystkie strony, więc lepiej nie dawać dzieciom tej gry (ehh, tylko reklamę jej robię;). W dodatku rozwalają czasem ciekawe łamigłówki - ktoś tutaj się przyłożył. Podsumując God of War można powiedzieć jedno - gra kopie zad i każdy w niej się zakochuje od pierwszego wejrzenia. Ideał dla ludzi lubiących się wyżyć na wirtualnych przeciwnikach.

Opinie:
Użytkownik: matstolocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdka
Gra ma dobrze rozbudowany system free fight
Użytkownik: tokem93ocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdka
God of War 1,2 to najlepsze gry jakie w zyciu gralem.Polecam wszystkim milosnikom tego typu gier a takze ludziom ktorzy nie lubia takich produkcji aby zmienili zdanie na ten temat. ps. czekam na god of war 3
Użytkownik: macocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapół gwiazdka
ta gra to legenda! lubię tego typu podejście do spraw ostatecznych ;)