E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Final Fantasy 7

Screenshots
preview
Strona www:www.square-enix-usa.com/dvd/ff7ac/
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Najpierw pierwsze części na NES-a, potem na SNESA (a na niej genialna szóstka). Nadszedł czas na PSX-a. I tak o to Square Soft wypluło na rynek jedną z najlepszych części swojej przydługiej serii. Kultową siódemkę. Japończycy, Europejczycy czy Amerykanie - wszystko jedno, każdy kontynent oszalał na punkcie tej części. Dlaczego?

Z powodu pięknej grafiki (jak na tamte czasy, oczywiście), genialnej fabuły (do dziś tak wielu uważa) oraz innowacyjnego systemu (tutaj jest wiele sprzecznych opinii ale pomysł z MAteriami był miodny). Fabuła toczyła się wokół Clouda i jego grupki przyjaciół. Może najlepiej nic więcej nie zdradzę... Lepiej samemu to wszystko zobaczyć i przeżyć. A pamiętaj, przy jednej z scen (kultowej do dziś) aż uronisz łezkę i poczujesz chęć zemsty... To jest własnie piękno gier konsolowych.

Jak mam ocenić teraz tą grę? Nie zestarzała się ani o milimetr (czy minutę?) więc śmiało ją polecam... Tylko ta grafika może niektórych odrzucić.

Opinie:
Użytkownik: macocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapół gwiazdka
zaliczyłem ten tytuł na konsoli Sega Saturn. ponad 100 godzin grania, niesamowite lokacje, podbijająca uczucia muzyka, fajna historia. to był kawał dobrego rpg\'a