E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Eye Toy: Groove

Screenshots
preview
Strona www:javascript:
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Eye Toy Groove jest drugą częścią rewolucyjnej serii, która wprowadziła nową jakość w rozrywce elektronicznej. choć nalezy oddac sprawiedliwość, że zabawa z ET może znudzić się dość szybko, to jednak idea kamerki umożliwiającej oglądanie siebie w czasie gry była czyms świeżym i nowatorskim.

Na czym polega gra w Eye Toy? Po pierwsze, nie używamy joypada - to my jesteśmy kontrolerem! ;) Najpierw wybieramy za pomocą własnych dłoni interesująca nas opcję w menu. co ciekawe, możemy grać zarówno sami jak i ze znajomymi w opcji multiplayer (maksymalnie czterech graczy).

Omawiany Eye Toy Groove jest gra muzyczną. Po odpaleniu głównego trybu na ekranie najpierw widzimy siebie. Wokół gracza pojawia się dziewięć okręgów. Po chwili, gdy zacznie grać muzyka, z dołu ekranu wylatują "buźki", które trafiają do losowych okręgów. Naszym zadaniem jest dotknięcie wspomnianych okręgów w tym samym czasie w którym "buźki" do nich wlatują. Wszystko to w rytm licencjonowanych utworów muzycznych, takich wykonawców jak: The Cheeky Girls, Daniel Bedingfield, Earth, Wind & Fire, Elvis Presley, Fatboy Slim, Groove Armada, Good Charlotte, The Jackson 5, Jessica Simpson, Las Ketchup, Madonna, and Village People. Choć początkowo rozgrywka wydaje się prosta, to wraz z postępem w grze, poziom trudności zaczyna przysparzać niemałych problemów. Niejednokrotnie będziecie odchodzić od konsoli spoceni niczym po ciężkim wysiłku fizycznym, a nie jak po relaksującej sesji z konsolą ;)

Choć zabawa z Eye Toy: Groove szybko staje się monotonna, to jednak polecam ten tytuł, jako pozycje idealną choćby na domowe imprezy. Poza tym, kamerka może przydać się również do innych gier z serii, jak np ET: Play czy ET: Kinetic.