E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Dragon Quest VIII

Screenshots
preview
Strona www:www.dragonquest8.com/
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Fakt, że PS2 odkuwa się w temacie RPG-ów na końcu swej dekady jest tak oczywisty, że nie będę go dalej ciągnąć. Jedną z ostatnich większych perełek jest dzieło Level 5 - Dragon Quest VIII. Smocza seria cieszy się wielką popularnością szczególnie w Japonii.

Od początku istnienia owej serii postacie rysuje Toriyama - osoba z pewnością znana fanom Dragon Balla albo Dr. Slumpa. Opisywana część odniosła wielki sukces z powodu przepięknej cel-shadingowej grafice, OGROMNEMU światu (jest to takie GTA w klimacie fantasy). Dodać do tego zabawnych bohaterów i ich angielskie akcenty, wspaniałą muzykę oraz mistrzowski klimat - wychodzi nam murowany hit. Nie ma jednak róży bez kolców - największą wadą DQ VIII jest system walki, który jest prosty i klasyczny do bólu. W dodatku fabuła mogła by być bardziej zawiła.

Pomimo tego, w ten tytuł gra się wspaniale i to przez 80 godzin! Muszę również pochwalić twórców za dodanie mini-gierek i innych smaczków - chodzenie myszą, Kasyna to tylko krople w morzu. Ogółem - Dragon Quest VIII polecam Graczom którym nie przeszkadza oldschool'owy system oraz dość wysoki poziom trudności.