E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Diablo 2: Lord of Destruction

Screenshots
preview
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapół gwiazdka
Opis dodał:Paweł
Opis:

Dodatek do gry Diablo II. Wprowadzono wiele interesujących zmian, takich jak dodanie dwóch nowych klas postaci (Druid i Zabójczyni). Lord of Destruction to również nowy V akt, w którym stajemy do walki z siłami zła.

Do kolejnych zmian zaliczane są również: obecność specjalnych przedmiotów tylko i wyłącznie dla danej postaci, runy i klejnoty oprócz kryształów i czaszek, większa miejska skrytka, możliwość wyboru pomiędzy dwoma zestawami broni, oraz uzbrajanie i leczenie najemnika. Dodane także nowych wrogów do pokonania (Ożywione ścierwo, Oprawcy śmierci, Impy i Gnijący plugawiciele). Prócz zwykłych sługusów dodanych zostało kilku boss'ów z Ballem na czele. Jednym z największych mankamentów, jaki można było zaobserwować w Diablo 2 była niemożność grania w podwyższonej rozdzielczości, gra udostępniała tylko możliwość gry w trybie 640x480. Na szczęście przy tworzeniu LoD ktoś poszedł po rozum do głowy i od teraz będzie można spokojnie delektować się nową, przepiękną scenografią w rozdzielczości 800x600.

Świetny dodatek! Dla tych, którzy grali w Diablo II i ciągle im mało - pozycja obowiązkowa!

Opinie:
Użytkownik: onlineocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapół gwiazdka
Bardzo fajna gierka grafika i w ogóle.Polecam tą grę ponieważ jest bardzo rozbudowana i bardzo interesujących wrogów szczególnie BOSS-ów.To idealna gra dla tych co lubią gry przygodowe akcji i po Polsku!