E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Crysis

Screenshots
preview
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Paweł
Opis:

Wielkim atutem gry jest obszar, na którym toczy się akcja gry. Każdy element otoczenia można poruszyć lub zniszczyć. Oprawa wizualna jest na prawdę doskonała.

W trakcie rozgrywki słońce zmienia swoje położenie ze wschodu do zachodu jak to odbywa się w prawdziwym świecie.

Nasz bohater może poruszać się razem z kolegami z oddziału, a nie tylko w pojedynkę. Niestety nie możemy naszym kompanom wydawać żadnych rozkazów. Crysis posiada niezłą ilość ciekawych gadżetów do wykorzystania: Nano-kombinezon, który pozwala nam przetrwać w bardzo niekorzystnym środowisku. Również możemy uruchomić dodatkowe umiejętności: skok na duże wysokości, zwiększanie siły zadawanych uderzeń, zakładanie taktycznego kamuflażu, szybsze poruszanie się po mapie. Do broni, którą posiadamy możemy dołączyć tłumiki, lunety czy celowniki laserowe. Po świecie gry poruszamy się przy pomocy pojazdów, łodzi, a także samolotu.

Gra w Crysis'a przez internet oferuje takie tryby rozgrywki jak deathmatch oraz team deathmatch. Niestety grać możemy tylko ludźmi, ponieważ zrezygnowano z pomysłu o kierowaniu obcymi. Na planszach znajdujemy różne przedmioty, dzięki którym mamy możliwość ulepszenia naszych pojazdów i broni.