E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Crash Twinsanity

Screenshots
preview
Strona www:www.twinsanity.crashbandicoot.com
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Adrian
Opis:

Już za czasów PSX-a Rudzielec był znany na cały konsolowy świat. Naughty Dog stworzyło świetną platformówkę z luźnym humorem. Po przesiadce na PS2, firma zajęła się Jakiem and Daxterem. Licencję na lisa kupiło Vivendi i stworzyło Wrath of Cortex - średnie. Potem opisywany Crash Twinsanity - no i gra nie jest zła.

Plusem jest to, że w końcu przeniesiono przygody rudzielca w pełne 3D! Grafika jest przyjemna i miła dla oka. Teraz nie ma jednej wytyczonej drogi, co oczywiście zaliczam na plus. W dodatku tym razem, musimy współpracować z Cortexem! Naszym byłym wrogiem! A wszystko by zdobyć ten fioletowy kryształ...

Są i minusy. Wkurzają niedoróbki oraz bugi, które często psują efekt naszej pracy. Gra jest też irytująca z powodu dziwnego rozmieszczenia checkpoint'ów i dość wysokiego poziomu trudności. Nie można jednak odmowić tej pozycji, że wniosła dość dużo świeżości do skostniałej serii - sterowanie kilkoma postaciami, w/w kooperacja z Cortexem albo pełne 3D to mocne argumenty by zakupić tą grę. Osobiście się nie zawiodłem.