E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Call of Duty 4: Modern Warfare

Screenshots
preview
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Paweł
Opis:

Modern Warfare zrywa z tradycją i ta część słynnej już serii nie opowiada historii z czasów II wojny światowej. Tematem czwartej części jest konflikt zbrojny na przełomie XX i XXI wieku. Gra jest podzielona na trzy części. W pierwszej przejmujemy kontrolę nad żołnierzami U.S. Army, drugiej U.S. Marines, a trzeciej SAS.

Odejście od tematu II wojny światowej nie wyszło serii na złe. Jest to według mnie najlepsza gra o tematyce zwalczania terroryzmu. Misje odbywają się w takich miejscach jak m. in. Bliski Wschód, gdzie walczymy z islamskimi terrorystami, a także w rejonie wschodnioeuropejskim, gdzie bierzemy udział w wojnie domowej.

Oprawa graficzna i fizyka gry czwartego Call of Duty to prawdziwy majstersztyk (np. od fali uderzeniowej przewracają się przedmioty, w tym nawet ściany). Muzyka w Modern Warfare jest nastrojowa i dobrze oddaje klimat walki z terrorystami. Dostępna jest również opcja gry przez sieć. Do wyboru mamy wiele trybów m. in. Free for All, Team Deathmatch, Team Objective, czy Team Tactical. W grze przez sieć mamy możliwość wezwania śmigłowca i nalotu bombowego. Świetna gra!! Gorąco polecam!!