E-mail:      Hasło:   
Zarejestruj się Zaloguj się
Gra:
Typ gry:
Wyszukaj

Assassin's Creed: Director's Cut Edition

Screenshots
preview
preview
Strona www:
Ocena ogólna:pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Opis dodał:Paweł
Opis:

Gra akcji z naciskiem położonym na skradanie się. Nasz bohater to najemnik, który nie opowiada się po żadnej stronie konfliktu. Przyjmuje jedynie zlecenia i wykonuje je bez jakichkolwiek skrupułów. Imię naszego cichego zabójcy to Altair.

Rozgrywka nie należy do skomplikowanych. Polega na przyjęciu zlecenia, wykonaniu go i jak najszybszej ucieczce z miejsca zbrodni. Wydaje się że to nic innowacyjnego jednak gra się na prawdę znakomicie. Walki są bardzo widowiskowe, Altair dysponuje dużym wachlarzem ciosów i uników. Uaktywniając jeden przycisk nasz bohater sam m. in. wdrapuje się na dach budynku, pokonując po drodze kilka przeszkód, albo niepostrzeżenie dołącza do grupy przechodzących mnichów. Wersja reżyserska zawiera kilka nowych rodzajów misji jak eskortowanie informatora, zabijanie łuczników, bieg po dachach na czas oraz niszczenie straganów.

Świetna gra o wartkiej akcji, posiadająca wspaniałą grafikę. Gra się w nią wyśmienicie. Chcecie wcielić się w postać najlepszego zabójcy na świecie?? Jeśli tak zachęcam gorąco do zakupu. Jeden z wielkich hitów wszech czasów!!

Opinie:
Użytkownik: cynaminkaocena: pełna gwiazdkapełna gwiazdkapełna gwiazdkapusta gwiazdkapusta gwiazdka
Podoba mi się t gra, często ją sobie odpalam. Ale jak mam ochotę na coś szybkiego i bez zbędnych ceregieli to zawsze sobie wchodzę tutaj http://www.winwithbahco.com/ i po prostu jadę :) I jest ekstra. Jakby przy rejestracji pojawial się błąd to trzeba to zignorować i zalogować się normalnie :)